RSS

Biseda në Viber mes ministrit Tahiri dhe Bleonës: “Ta honksha pjeshkën”

13 Aug

pergjimi-tahiri-bleonaMinistri i Brendshëm i Shqipërisë, Saimir Tahiri, ka rënë pre e përgjimeve telefonike.
Mediat në Shqipëri sot kanë publikuar bisedën që është zhvilluar përmes Viber në mes të Ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, dhe këngëtares së mirënjohur Bleona Qereti.

Gjatë bisedës së “nxehtë” në mes tyre, duken fjalë provokuese nga të dyja anët, madje edhe një rast kur ministri “i gjuhet” këngëtares duke thënë se do të dëshironte “t’ia hajë pjeshkën”.

Nga biseda duket se z. Tahiri ka rënë pre e provokimeve të këngëtares, e cila është e njohur për këto gjëra. Në fotot në vazhdim mund të shihni bisedën mes tyre./Telegrafi/“Dyrrah”/Tupani
pergjimi-tahiri-bleona (1)
pergjimi-tahiri-bleona-1

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 13, 2014 in News

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: