RSS

Tiziano Ferro “Senza scappare mai più” ( Single Cover)

10 Oct

Tiziano Ferro është kthyer: ai e thyen heshtjen e tij pas tre vitesh kenga titullohet “Senza scappare mai più” në dispozicion  nga 17 tetori ..Albumi i ri do të jetë një koleksion  i kengeve të tij të famshme me shumë surpriza dhe versione te pa degjuara ,Albumi eshte planifikuar te lansohet ne nentor te keti viti 2014. Tiziano Ferro  kete projekt ka  regjistruar në Los Angeles .Singli i ri ”Senza scappare mai più” vjen tre vite pas albumit te tij madheshtor “L’amore è una cosa semplice”,

Tiziano Ferro “Senza scappare mai più” ( Single Cover)
Data lansimit :17 tetor 2014
Tiziano-Ferro-Senza-scappare-mai-più-2014
17.10.2014-UPDATE :Eshte publikuar kenga me ere nga Tiziano Ferro “Senza scappare mai più”

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 10, 2014 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: