RSS

Rita Ora vjen me “Poison” me 18 maj 2015

13 May

rita-ora-poison
Rita Ora ka konfirmuar titullin dhe kopertinen e kënges e cila do të debutojë të hënën, më datën 18 maj,njofton DE.
Kënga do të mbaj titullin “Poison” dhe do të jetë paralajmeruese për albumin e saj te dytë per Britani dhe te parë për SHBA.
Kënga e Rites po pritet me padurim ne tregun botëror pas shumë bashkëpunimeve të suksesshme që i kishte me Iggy Azalean, Charli XCX dhe Charles Hamilton.(tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 13, 2015 in News

 

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: