RSS

RITA ORA feat. Chris Brown and Fetty Wap – Body on Me (Fetty Wap Remix)

27 Aug

CNX4tMDUYAAq-70
Rita Ora ka lançuar verzionin më të ri te kenges “Body on Me”.
Kenga vjen ne remix dhe ne bashkepunim me yllin me te madh aktual ne SHBA Fetty Wap.
Nje bashkepunim i till Rites do ti ndihmoj edhe me shume ne depertimin e saj ne SHBA,pasi qe kjo kenge eshte edhe singli i saj i parë zyrtar per SHBA njofton dp
Degjone

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 27, 2015 in News

 

Tags: , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: