RSS

Rita Ora në Prishtinë (Video dhe Foto Exclusive)

10 Oct

rita ora ne prishtin
Këngëtarja nga Kosova Rita Ora, ka qëndruar në Kosovë. Ajo mbrëmë festoi me familjarët, miqtë dhe të ftuar të tjerë, në një dasmë me tradita shqiptare.Çifti që u martua, nga ana e djalit, janë familjarisht miq me familjen e ngushtë të Ritës.
5_3490
9_9154
8_5797

rita ora

(Foto dhe Video Exclusive nga Kosovapress dhe Kohavizion)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on October 10, 2015 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: