RSS

Scott Weiland ka ndrruar jetë në moshen 48 vjeçare

04 Dec

weiland
Frontmani i grupit Stone Temple Pilots,Scott Weiland ka ndrruar jetë ne moshen 48 vjeçare.
Vdekjen e kengetarit e ka konfirmuar menaxheri i tij Tom Vitorino,ne nje postim ne Instagram.
“Scotti ka vdekur ne gjumë ne autobus gjate turnes në Bloomington, Minnesota,ku ishte bendin e tij The Wildabouts,”,thuhet ne kete njoftim.
Scotti perndryshe kishte probleme e drogen dhe ishte themelues i grupit Stone Temple Pilots,fitues te cmimit prestigjioz Grammy,dhe antarë i supergrupit Velvet Revolver njofton DE.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on December 4, 2015 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: