RSS

Rihanna “Work” (featuring Drake) [Single Premiere]

27 Jan

Rihanna  më në fund ka  ri-filluar promovimin e albumit të saj te  tetë “Anti” , i cili pritet që do të dalë  në ditët e ardhshme.
Ajo ka lansuar nje Kenge te quajtur “Work”, dhe kjo përfshin bashkëpunimin me artistin  kanadez  Drake , dhe është premierë në mbarë botën më 27 janar.
Degjone ketu :http://listen.tidal.com/album/56638582

22.02.2016-UPDETE
Rihanna “Work” (featuring Drake) [Video Premiere]

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on January 27, 2016 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: