RSS

Ndahet Nora… Ja e vërteta!

15 Feb

nora robertiDitën e sotme mediat rozë janë pushtuar me lajmin se Nora Istrefi dhe bashkëshorti i saj i kanë dhënë fund martesës, duke u raportuar se këngëtarja ishte zhvendosur me shtëpi në një tjetër qytet të Kosovës dhe jetonte e vetme.

Mirëpo, sipas “Prive.al”, Robert Berisha ka reaguar ndaj këtyre thashethemeve duke deklaruar: “Jemi zhvendosur në Dragodan, në një banesë me qera sepse jemi duke shitur apartamentin ku jetonin deri tani”.

Ka qënë kjo deklaratë që ka hedhur poshtë thashethemet që nisën të qarkullojnë për çiftin e famshëm.(tar.\tupani.)

 
Leave a comment

Posted by on February 15, 2016 in News

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: