RSS
Video

BlackLion, këngë në mbrojtje të Policisë [video]

16 Feb

image

Reperi shqiptar BlackLion ka lansuar këngën e re me titull “Kosovë” që është dedikim për policinë e vendit.

Sipas reperit, Polica është “ndërmjet kudhrës dhe çekanit” – nga pozita dhe opozita, ndërsa përkujton edhe kohën kur “rendin dhe qetësinë publike në Kosovë e ruanin pjesëtarë të policisë serbe”.

Videoklipi me shumë skena nga protestat e kaluara në Prishtinë, u lansua një ditë para protestës të paralajmëruar nga opozita kundër Qeverisë. (Koha/tupani)

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 16, 2016 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: