RSS

Vdes Mona, nëna e Adelina Ismajlit

25 Apr

image

Nëna e këngëtareve Adelina dhe Zanfina Ismajli është ndarë nga jeta mëngjesin e sotëm.

Mona Ismajli nuk arriti të fitonte betejën me sëmundjen e rëndë që e kishte prekur prej një kohe të shkurtër.

Mona ishte e njohur në botën e showbizit dhe televizionit, si shtylla kryesore që qëndronte pas suksesit të vajzave të saj, Adelina dhe Zanfina Ismajli.(bw)
image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on April 25, 2016 in News

 

Tags: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: