RSS

Sean Paul bashkpunim me Dua Lipa

15 Nov

Sean Paul vazhdon duke punuar në albumin e tij të parashikuar te  shtatë në studio, i cili pritet që do të dalë diku në vitin e ardhshëm
Tupani ka mesuar , kënga quhet “No Lie” dhe kjo përfshin ne vokal këngëtaren -kompozitoren Dua Lipa. Me sa duket, kënga pritet që do të dalë në shitëje  dixhitale kete te premte 18 nëntorit/Tupani

hqdefault

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on November 15, 2016 in News

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: