RSS

Category Archives: LIVE

Justin Bieber lexon komentin ofendues të një kosovareje para botës!


Jimmy Kimmel eshte protagonist i nje prej emisioneve me te shikuara ne Amerike “Jimmy Kimmel Live”.Ai gjithmone sjell dicka shume te vecante per miliona shikues te emisionit te tij shume te famshem.
Ne nje prej emisioneve te tij te fundit,ai ka venodusr ti ve yjet me fame boterore ti lexojne disa nga cicerimat(tweet) ne Twitter,qe postojne njerezit duke i ofenduar keta yje.

Katy Perry,Snooki,Kristen Stewart,Justin Bieber,Larry King e disa te tjere ishin ata qe lexuan me ze keto postime qe ofendonin ata personalisht.Ja edhe ne video:

Dukagjini Extra meson se rastesisht,nje tweet ofendues per Justin Bieber qellon te jete nga nje vajze nga Kosova.Ajo quhet Mimoza dhe jeton ne Prizren. Postimi i saj ishte :

“O Zot na kthe 2pac-un,ne do ta japim Justin Bieber”.

Natyrisht Justini u ndie i ofenduar nga ky postim ashtu siq shihet edhe ne video. Menjehere pas emisionit,fansat e Justin Bieber filluan “sulmin” e tyre ndaj Mimozes per tweet-in e asaj.Mirpo Mimoza nuk ishte vetem,ngase menjeher edhe fansat e 2pac dhe urryes tjere te Justin Bieber filluan ta perkrahnin ate.
Mimoza tha se ishte nje shaka dhe se kishte imagjinuar kurr se Justini me te vertete do e lexonte.
Por sido qe te jete,ajo eshte bere shume e famshme,dhe vazhdon te komentohet neper internet rreth postimit te saj./tupani

 
 

Britney Spears Tribute & Speech Accepting Michael Jackson Award (VMA 2011)


 
Leave a comment

Posted by on August 29, 2011 in Lady Gaga, LIVE, MTV VMA, Show Bizz, Video

 

Tags: , , ,

ADELE – Someone Like You VMA 2011 Performance


 
Leave a comment

Posted by on August 29, 2011 in Adele, LIVE, MTV VMA, Show Bizz, Video

 

Beyonce – Love On Top Live (MTV VMA 2011)


 
2 Comments

Posted by on August 29, 2011 in Beyonce, LIVE, MTV VMA, Show Bizz

 

Lady GaGa – MTV Video Music Awards 2011 (You and I)


 
Leave a comment

Posted by on August 29, 2011 in Lady Gaga, LIVE, MTV VMA