RSS

Tag Archives: Era Istrefi

New Single :Era Istrefi ”Home With You” (Vjen se shpejti)


Debutimi i  parashikuar ndërkombëtar nga këngëtaria-kompozitoria Era Istrefi pritet që do të dalë diku në vitin e ardhshëm me anë të Records Ultra dhe Sony Music Entertainment.
Albumit i paraprin super hiti  globale  “bonbon”, të lëshuar më 31 dhjetor 2015. Në vitin 2016, këngëtarja ka lëshuar versionin anglisht dhe ka qenë duke punuar në studio, Ajo se fundi ka regjistruar nje kenge te titulluar  ”Home With You” Kenga  është përshkruar si një nga më të mirat që ajo  ka bërë deri më tani, e cila nuk eshte bere e ditur ende data lansimit /Tupani/hk

era-istrefi-2016

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on December 25, 2016 in News

 

Tags: ,

Era Istrefi -“BonBon” (English Version) [Single Premiere]


Degjone Ketu :https://vid.me/hxDf

http://en.musicplayon.com/embed-v2?v=567568

Era-Istrefi-–-Bon-Bon-English-Version

 
Leave a comment

Posted by on May 27, 2016 in News

 

Tags: , , ,

Era Istrefi ft. Mixey – E dehun (Official Video)


 
Leave a comment

Posted by on May 17, 2014 in News

 

Tags: , , ,