RSS

Tag Archives: Fustana te Bukur

Oscars 2016 (Foto Tepihu i Kuq)


image
image

image

image

image

image

image

image

image
image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 29, 2016 in News

 

Tags: , , , , , , , , , ,

MTV VMA 2014 Fituesit+Fotot


mtv-video-music-awards-2014
Gjate nates eshte mbajtur ceremonia e ndarjes se cmimeve nga MTV te njohura si VMA.Kjo eshte lista e fituesve
MTV VMA 2014 Fituesit

Best Lyric Video “Don’t Stop” – 5 Seconds of Summer
Best Female Video “Dark Horse” – Katy Perry & Juicy J
Best Male Video “Sing” – Ed Sheeran
Best Pop Video “Problem” – Ariana Grande & Iggy Azalea
Best Hip Hop Song “Hold On, We’re Going Home” – Drake
Best Rock Song “Royals” – Lorde
Artist to Watch Fifth Harmony
Video of the Year “Wrecking Ball” – Miley Cyrus
Michael Jackson Video Vanguard Award
Beyonce
Best Collaboration: Beyoncé & Jay Z – “Drunk In Love”
Best Video With A Social Message: Beyoncé – “Pretty Hurts”
Best Cinematography: Beyoncé – “Pretty Hurts”
(Source Billboard)
beyonce-thatgrapejuice-2014-mtv-video-music-awards

grande-jessie-j-vmas

best-dress-2014-mtv-vma-billboard-650

2014-mtv-vmas-beyonce-billboard-show-400

2014-mtv-vmas-jennifer-lopez-billboard-400

2014-mtv-vmas-show-taylor-swift-1-billboard-400

2014-mtv-vmas-iggy-azalea-billboard-400

2014-mtv-vmas-austin-mahone-billboard-400

2014-mtv-vmas-miley-cyrus-billboard-400

2014-mtv-vmas-rita-ora-billboard-400

2014-mtv-vmas-demi-lovato-billboard-400

2014-mtv-vmas-riff-raff-katy-perry-billboard-400

2014-mtv-vmas-jeremy-scott-billboard-400

2014-mtv-vmas-taylor-swift-billboard-400

2014-mtv-vmas-wiz-khalifa-amber-rose-billboard-400

2014-mtv-vmas-nicki-minaj-billboard-show-400-b

2014-mtv-vmas-beyonce-billboard-400

2014-mtv-vmas-chris-brown-billboard-400

2014-mtv-vmas-kim-kardashian-billboard-400

2014-mtv-vmas-gwen-stefani-billboard-400

2014-mtv-vmas-darren-criss-billboard-400

2014-mtv-vmas-usher-billboard-400

2014-mtv-vmas-adam-levine-billboard-400

2014-mtv-vmas-snoop-dogg-billboard-400

2014-mtv-vmas-kendall-kylie-jenner-billboard-400

2014-mtv-vmas-cher-lloyd-billboard-400

2014-mtv-vmas-kelly-rowland-billboard-400

2014-mtv-vmas-michelle-williams-billboard-400

2014-mtv-vmas-chloe-grace-moretz-billboard-400

2014-mtv-vmas-nina-dobrev-billboard-400

2014-mtv-vmas-fifth-harmony-billboard-650

2014-mtv-vmas-neil-portnow-billboard-400

2014-mtv-vmas-nicki-minaj-billboard-400

2014-mtv-vmas-sam-smith-billboard-400

2014-mtv-vmas-julianne-hough-billboard-400

2014-mtv-vmas-ed-sheeran-billboard-400

2014-mtv-vmas-jason-derulo-billboard-400

2014-mtv-vmas-angel-haze-ireland-baldwin-billboard-400

2014-mtv-vmas-jordin-sparks-billboard-400

2014-mtv-vmas-solange-knowles-billboard-400

2014-mtv-vmas-chanel-west-coast-billboard-400

2014-mtv-vmas-ariana-grande-billboard-400

2014-mtv-vmas-nick-jonas-billboard-400

2014-mtv-vmas-mary-lambert-billboard-400

2014-mtv-vmas-jack-antonoff-billboard-400

2014-mtv-vmas-jessie-j-billboard-400

2014-mtv-vmas-5-seconds-of-summer-billboard-650

2014-mtv-vmas-victoria-justice-billboard-400

2014-mtv-vmas-wiz-khalifa-amber-rose-billboard-400 (1)

2014-mtv-vmas-charli-xcx-billboard-400

2014-mtv-vmas-brandi-cyrus-billboard-400

2014-mtv-vmas-kesha-billboard-400

2014-mtv-vmas-becky-g-billboard-400

2014-mtv-vmas-jourdan-dunn-billboard-400

2014-mtv-vmas-dj-mustard-billboard-400

2014-mtv-vmas-sarah-hyland-billboard-400

2014-mtv-vmas-laverne-cox-billboard-400

2014-mtv-vmas-alexandra-shipp-billboard-400

2014-mtv-vmas-lucy-hale-billboard-400-b

2014-mtv-vmas-tyler-oakley-billboard-400

2014-mtv-vmas-harley-morenstein-billboard-400

2014-mtv-vmas-show-blue-ivy-carter-jay-z-4-650

 
Leave a comment

Posted by on August 25, 2014 in News

 

Tags: , , , , , , , , ,

New York Fashion Week (foto)


Java e modës në New York me 10 shtator 2013
Koleksioni Pranverë/Verë 2014 nga Reuters
Klikoni ne Foto, për shikim më të mirë

 
Leave a comment

Posted by on September 11, 2013 in News

 

Tags: , , , , , , , , , ,

Kanë, Asia Argento tregon gishtin e mesit


asia-gishti-kanePërgjatë dy javëve, Kana shndërrohet në qytetin më luksoz në botë pasi i gjithë Hollivudi “zbarkon” në Francë për festivalin më prestigjioz të filmit. 

Por, Asia Argento nuk do t’ia dijë aspak dhe në tapetin e kuq, në ditën e fundit të festivalit, i tregoi gishtin e mesit fotografëve dhe kameramanëve.

asia-gishti

Aktorja dhe regjisorja, nënë e dy fëmijëve, e bëri këtë gjest për të vënë në lojë ata VIP-a që humbin toruan nga paparacët dhe bëjnë skena të tilla.

asia-gishti1

Gjatë ditës së fundit të Festivalit të Filmit në Kanë, Asia Argento prezantoi një nga çmimet.(topchannel/tupani)asia-gishti2

 
Leave a comment

Posted by on May 27, 2013 in News

 

Tags: , , , , ,

Fustana provokues/seksi nga artistet boterore


Femrat e njohura boteror te veshura me Fustana seksi,provoukues,te krisur nder vite nga te perzgjedhur nga Reuters.
Klikoni ne foto per shikim me te mire!

 
1 Comment

Posted by on April 28, 2013 in News

 

Tags: , , , , , , , , ,

Fustana te 2013


Koleksioni i modeleve te fustanave per vitin 2013

Amy Childs

amy-childs-fustana te bukur

amy-childs-fustana te bukur 2

amy-childs-fustana te bukur 4

amy-childs-fustana te bukur 3

 

Me teper,modele shikoni KETU

 
Leave a comment

Posted by on April 18, 2013 in News

 

Tags: , , , , , , , ,

Rita Ora, një “ikonë” mode


rita elleQë kur u bë e famshme në botën e muzikës, në vitin 2012, Rita Ora ka ngjitur me shpejtësi shkallët e karrierës, duke u shndërruar në një prej këngëtareve më të njohura dhe aktive në botë. 

22-vjeçarja me origjinë kosovare, gjithashtu ka qenë në qendër të vëmendjes për stilin e saj të të veshurit, që ka ngjallur shumë debate dhe spekulime mbi atë që qëndron pas zgjedhjeve të saj.
rita1-1704
E shfaqur në koopertinën e revistës “Elle”, një prej revistave më prestigjioze të modës në botë, Rita zbuloi në një intervistë të gjatë, se shumica e zgjedhjeve janë krejtësisht personale.

rita2-1704

Sipas Ritës, një prej gjërave që e bezdis më shumë në jetë, janë këshillat e njerëzve të tjerë për mënyrën se si duhet të vishet.

rita3-1704

Ndërkohë, vetë koopertina e “Elle” mund të radhitet si një prej sukseve më spektakolarë të Orës, e cila gjithmonë e më shumë po fiton peshë edhe në botën e modës, veç asaj të muzikore.(tch,tupani)

rita4-1704

 
Leave a comment

Posted by on April 18, 2013 in News

 

Tags: , , , , ,