RSS

Tag Archives: Fustana te Bukur

MTV VMA 2014 Fituesit+Fotot


mtv-video-music-awards-2014
Gjate nates eshte mbajtur ceremonia e ndarjes se cmimeve nga MTV te njohura si VMA.Kjo eshte lista e fituesve
MTV VMA 2014 Fituesit

Best Lyric Video “Don’t Stop” – 5 Seconds of Summer
Best Female Video “Dark Horse” – Katy Perry & Juicy J
Best Male Video “Sing” – Ed Sheeran
Best Pop Video “Problem” – Ariana Grande & Iggy Azalea
Best Hip Hop Song “Hold On, We’re Going Home” – Drake
Best Rock Song “Royals” – Lorde
Artist to Watch Fifth Harmony
Video of the Year “Wrecking Ball” – Miley Cyrus
Michael Jackson Video Vanguard Award
Beyonce
Best Collaboration: Beyoncé & Jay Z – “Drunk In Love”
Best Video With A Social Message: Beyoncé – “Pretty Hurts”
Best Cinematography: Beyoncé – “Pretty Hurts”
(Source Billboard)
beyonce-thatgrapejuice-2014-mtv-video-music-awards

grande-jessie-j-vmas

best-dress-2014-mtv-vma-billboard-650

2014-mtv-vmas-beyonce-billboard-show-400

2014-mtv-vmas-jennifer-lopez-billboard-400

2014-mtv-vmas-show-taylor-swift-1-billboard-400

2014-mtv-vmas-iggy-azalea-billboard-400

2014-mtv-vmas-austin-mahone-billboard-400

2014-mtv-vmas-miley-cyrus-billboard-400

2014-mtv-vmas-rita-ora-billboard-400

2014-mtv-vmas-demi-lovato-billboard-400

2014-mtv-vmas-riff-raff-katy-perry-billboard-400

2014-mtv-vmas-jeremy-scott-billboard-400

2014-mtv-vmas-taylor-swift-billboard-400

2014-mtv-vmas-wiz-khalifa-amber-rose-billboard-400

2014-mtv-vmas-nicki-minaj-billboard-show-400-b

2014-mtv-vmas-beyonce-billboard-400

2014-mtv-vmas-chris-brown-billboard-400

2014-mtv-vmas-kim-kardashian-billboard-400

2014-mtv-vmas-gwen-stefani-billboard-400

2014-mtv-vmas-darren-criss-billboard-400

2014-mtv-vmas-usher-billboard-400

2014-mtv-vmas-adam-levine-billboard-400

2014-mtv-vmas-snoop-dogg-billboard-400

2014-mtv-vmas-kendall-kylie-jenner-billboard-400

2014-mtv-vmas-cher-lloyd-billboard-400

2014-mtv-vmas-kelly-rowland-billboard-400

2014-mtv-vmas-michelle-williams-billboard-400

2014-mtv-vmas-chloe-grace-moretz-billboard-400

2014-mtv-vmas-nina-dobrev-billboard-400

2014-mtv-vmas-fifth-harmony-billboard-650

2014-mtv-vmas-neil-portnow-billboard-400

2014-mtv-vmas-nicki-minaj-billboard-400

2014-mtv-vmas-sam-smith-billboard-400

2014-mtv-vmas-julianne-hough-billboard-400

2014-mtv-vmas-ed-sheeran-billboard-400

2014-mtv-vmas-jason-derulo-billboard-400

2014-mtv-vmas-angel-haze-ireland-baldwin-billboard-400

2014-mtv-vmas-jordin-sparks-billboard-400

2014-mtv-vmas-solange-knowles-billboard-400

2014-mtv-vmas-chanel-west-coast-billboard-400

2014-mtv-vmas-ariana-grande-billboard-400

2014-mtv-vmas-nick-jonas-billboard-400

2014-mtv-vmas-mary-lambert-billboard-400

2014-mtv-vmas-jack-antonoff-billboard-400

2014-mtv-vmas-jessie-j-billboard-400

2014-mtv-vmas-5-seconds-of-summer-billboard-650

2014-mtv-vmas-victoria-justice-billboard-400

2014-mtv-vmas-wiz-khalifa-amber-rose-billboard-400 (1)

2014-mtv-vmas-charli-xcx-billboard-400

2014-mtv-vmas-brandi-cyrus-billboard-400

2014-mtv-vmas-kesha-billboard-400

2014-mtv-vmas-becky-g-billboard-400

2014-mtv-vmas-jourdan-dunn-billboard-400

2014-mtv-vmas-dj-mustard-billboard-400

2014-mtv-vmas-sarah-hyland-billboard-400

2014-mtv-vmas-laverne-cox-billboard-400

2014-mtv-vmas-alexandra-shipp-billboard-400

2014-mtv-vmas-lucy-hale-billboard-400-b

2014-mtv-vmas-tyler-oakley-billboard-400

2014-mtv-vmas-harley-morenstein-billboard-400

2014-mtv-vmas-show-blue-ivy-carter-jay-z-4-650

 
Leave a comment

Posted by on August 25, 2014 in News

 

Tags: , , , , , , , , ,

New York Fashion Week (foto)


Java e modës në New York me 10 shtator 2013
Koleksioni Pranverë/Verë 2014 nga Reuters
Klikoni ne Foto, për shikim më të mirë

 
Leave a comment

Posted by on September 11, 2013 in News

 

Tags: , , , , , , , , , ,

Kanë, Asia Argento tregon gishtin e mesit


asia-gishti-kanePërgjatë dy javëve, Kana shndërrohet në qytetin më luksoz në botë pasi i gjithë Hollivudi “zbarkon” në Francë për festivalin më prestigjioz të filmit. 

Por, Asia Argento nuk do t’ia dijë aspak dhe në tapetin e kuq, në ditën e fundit të festivalit, i tregoi gishtin e mesit fotografëve dhe kameramanëve.

asia-gishti

Aktorja dhe regjisorja, nënë e dy fëmijëve, e bëri këtë gjest për të vënë në lojë ata VIP-a që humbin toruan nga paparacët dhe bëjnë skena të tilla.

asia-gishti1

Gjatë ditës së fundit të Festivalit të Filmit në Kanë, Asia Argento prezantoi një nga çmimet.(topchannel/tupani)asia-gishti2

 
Leave a comment

Posted by on May 27, 2013 in News

 

Tags: , , , , ,

Fustana provokues/seksi nga artistet boterore


Femrat e njohura boteror te veshura me Fustana seksi,provoukues,te krisur nder vite nga te perzgjedhur nga Reuters.
Klikoni ne foto per shikim me te mire!

 
1 Comment

Posted by on April 28, 2013 in News

 

Tags: , , , , , , , , ,

Fustana te 2013


Koleksioni i modeleve te fustanave per vitin 2013

Amy Childs

amy-childs-fustana te bukur

amy-childs-fustana te bukur 2

amy-childs-fustana te bukur 4

amy-childs-fustana te bukur 3

 

Me teper,modele shikoni KETU

 
Leave a comment

Posted by on April 18, 2013 in News

 

Tags: , , , , , , , ,

Rita Ora, një “ikonë” mode


rita elleQë kur u bë e famshme në botën e muzikës, në vitin 2012, Rita Ora ka ngjitur me shpejtësi shkallët e karrierës, duke u shndërruar në një prej këngëtareve më të njohura dhe aktive në botë. 

22-vjeçarja me origjinë kosovare, gjithashtu ka qenë në qendër të vëmendjes për stilin e saj të të veshurit, që ka ngjallur shumë debate dhe spekulime mbi atë që qëndron pas zgjedhjeve të saj.
rita1-1704
E shfaqur në koopertinën e revistës “Elle”, një prej revistave më prestigjioze të modës në botë, Rita zbuloi në një intervistë të gjatë, se shumica e zgjedhjeve janë krejtësisht personale.

rita2-1704

Sipas Ritës, një prej gjërave që e bezdis më shumë në jetë, janë këshillat e njerëzve të tjerë për mënyrën se si duhet të vishet.

rita3-1704

Ndërkohë, vetë koopertina e “Elle” mund të radhitet si një prej sukseve më spektakolarë të Orës, e cila gjithmonë e më shumë po fiton peshë edhe në botën e modës, veç asaj të muzikore.(tch,tupani)

rita4-1704

 
Leave a comment

Posted by on April 18, 2013 in News

 

Tags: , , , , ,

Beyonce Vogue Fotot


Kane rrjedh fotot e Beyonces per revisten Vogue,per muajin mars,dhe mund ti shikoni te tupani!
beyonce-vogue-2-435x580

beyonce-vogue-3-435x580

beyonce-vogue-5-580x435

beyonce-vogue-6-435x580

beyonce-vogue-435x580

beyonce-vogue-cover-435x580

beyonce-vogue-magazine-580x435

 
Leave a comment

Posted by on February 11, 2013 in News

 

Tags: , , ,

 
Follow

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 837 other followers