RSS

Tag Archives: Jean-Claude Van Damme

Van Damme në rolin e shqiptarit, kërkon të marrë hak kundër serbëve për vrasjen e babait (Video)


killemall.png

“Kill ’em all” është filmi i cili flet për historinë e një shqiptari. Van Damme në rolin e një shqiptari me emrin (Filip) babai i të cilit ishte një aktivist politik dhe gazetar në kohën e ish-Jugosllavisë.
I ati i tij u vra nga serbët pas shpërbërjes së ish-Jugosllavisë në 7 shtete të pavarura. Filipi kërkon të marrë hak për të atin dhe kjo ka ardhur shumë vonë në kohë.
Ai lufton i vetëm kundër serbëve, por papritmas në vrasjet masive përfshihet edhe një infermiere e cila do ta ndihmonte atë .
Ky film është i vitit 2017 dhe ja vlet të shihet nga të gjtihë. Aktorët kryesorë: Peter Stormare, Jean-Claude Van Damme, Autumn Reeser Regjisor: Peter Malota Shkrues: Jesse Cilio, Brian Smolensky.(thealbanian)

 

Advertisements
 
1 Comment

Posted by on May 23, 2017 in News

 

Tags: , , , , ,

Chuck Norris dhe Jean-Claude Van Damme ne pjesen e dyte te filmit The Expendables 2Eshte konfirmuar se Chuck Norris dhe Jean-Claude Van Damme do te jene ne pjesen e dyte The Expendables 2,pasi qe Chucki eshte aty dihet se edhe do te jete i pamposhtur:))ky eshte lajm i mire apo?Lajm i keq eshte se Micky Rourk nuk do te jete.Pervec Rourkes ne pjesen e pare kane marre pjese nje ekip i tere i aktoreve te filmave te zhanrit aksion si Bruce Willis, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Jason Statham, Jet Li, Mickey Rourke, Sylvester Stallone.Filmi ishte shfaqur ne veren e vitit 2010 dhe konsiderohet si filmi me i mira aksion i vitit te kaluar.Pas konfirmimit te dy aktoreve Chuck Norris dhe Jean-Claude Van Damme disa revista kane filluar me propozimet e tyre,por edhe lexuesit se kush do te mund te ju bashkangjitet,nje list te till mud ta beni edhe ju ne koments.
Ne po ju japim disa propozime te guardian:
The Rock
Vin Diesel
Keanu Reeves
Clint Eastwood
Jay Leno

 
Leave a comment

Posted by on September 8, 2011 in Uncategorized

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,