RSS

Tag Archives: Maroon 5 “V” ( Coveri Albumit & Lista e Kengeve)

Maroon 5 “V” ( Coveri Albumit & Lista e Kengeve)


“V” (shqiptohet “Pesë”) është albumi i ardhshëm dhe i pestë nga Grupi American pop rok Maroon 5. Albumi është planifikuar per të dalë më 2 shtator, 2014 Singli pare eshte “Maps”, e cila është lansuar me 16 qershor /Tupani
Maroon 5 “V” ( Coveri Albumit & Lista e Kengeve)
Tracklist:

Maps
Animals
It Was Always You
Unkiss Me
Sugar
Leaving California
In Your Pocket
New Love
Coming Back for You
Feelings
My Heart Is Open (feat. Gwen Stefani)

Deluxe Edition/B Sides
ShootLove
Sex and Candy
Lost Stars
Maroon-5-V-2014-1000x1000

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 22, 2014 in Uncategorized

 

Tags: