RSS

Tag Archives: Mike Tyson

Will Smith dhe Lady Gaga ne nje film


 

Lady Gaga eshte e njohur per zerin e saj mahnites,veshjet qe i takojn jashte kesaj bote,dhe performanca me te cuditshme.Pra,nuk eshte cudi qe Lady Gaga eshte zgjedhur te jete protagonistja e re e filmit “Man In Black 3”.

Ylli i filmit te fameshem  “Men In Black” ,aktori i fameshem Will Smith,ka konfirmuar se hitberesje do te jete njera prej yjeve te shumta qe do te shfaqen ne pjesen e fundit te filmit “Men In Black”,gjate nje interviste per portalin brazilian ElCorilloRD.com.
“Ne kemi dis ayje te medha qe do te jene pjese e pjeses se re te filmit.Duhet te mbajme befasi per publikun se Lady Gaga do te jete pjese e tij” ka konfirmuar me shaka aktori.

Kjo eshte hera e pare qe Lady Gaga do te portretizoj nje karakter filmi,por nuk eshte edhe e fundit,kjo eshte e garantuar! Performuesja teatrale thuhet se do te jete ne listen e aktoreve te legjendes Quentin Tarantino per filmin “Kill Bill”.Te gjithe e dijme se videoklipi i saj i fundit “Marry The Night” ka skena me te vertet teatrale,ku me kete Gaga ka treguar talentin e saj edhe ne aktrim.

Lady Gaga ju k abashkuar yjeve tjere ne listen e aktoreve te filmit “Man In Black 3” si legjenda e boksit Mike Tyson,veteranes  Betty White dhe anetaren e jurise ne X Factor, Nicole Scherzinger.Premiera e filmit eshte me 25 Maj.
Nese nuk jeni te bindur per talentin e Gagas ne aktrim , ju ftojme ta shikoni kete video me poshte:

Advertisements
 
2 Comments

Posted by on February 28, 2012 in Lady Gaga

 

Tags: , , , ,

Bleona, foto me Charlie Sheenin


I afrohet përnjëmend Hollywoodit. Këngëtarja Bleona Qerreti e ka bërë këtë duke u fotografuar me një prej më të famshmëve në botë, aktorin Charlie Sheen.

Këngëtarja shqiptare ka bërë fotografi me aktorin problematik në tepihun e kuq për nisjen e serisë “ Roast of Charlie Sheen” në Comedy Central. Në këtë ndejë kanë qenë edhe Mike Tyson, Steve – O, Willam Shanter e të tjerë, transmeton Indeksonline.

Sheen është larguar për shkak të dhunës e drogës nga hit-seria “Two and a Half-Man” dhe ka nisur projekte të tjera. Ndërkohë, Bleona është në punët e fundit për albumin e saj të ri.

(koha)

 
Leave a comment

Posted by on September 29, 2011 in News

 

Tags: , , ,