RSS

Tag Archives: Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger ‘Boomerang’ (degjone)


Nicole-Scherzinger-Boomerang
Ka rrjedh kenga me e re Boomerang’ nga Nicole Scherzinger te cilen mund ta degjoni me posht.
Kenga do te leshohet si single me 10 mars e kompozuar nga Will I Am,premiera e video klipit neser me 25 janar

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on January 24, 2013 in News

 

Tags: ,

Will Smith dhe Lady Gaga ne nje film


 

Lady Gaga eshte e njohur per zerin e saj mahnites,veshjet qe i takojn jashte kesaj bote,dhe performanca me te cuditshme.Pra,nuk eshte cudi qe Lady Gaga eshte zgjedhur te jete protagonistja e re e filmit “Man In Black 3”.

Ylli i filmit te fameshem  “Men In Black” ,aktori i fameshem Will Smith,ka konfirmuar se hitberesje do te jete njera prej yjeve te shumta qe do te shfaqen ne pjesen e fundit te filmit “Men In Black”,gjate nje interviste per portalin brazilian ElCorilloRD.com.
“Ne kemi dis ayje te medha qe do te jene pjese e pjeses se re te filmit.Duhet te mbajme befasi per publikun se Lady Gaga do te jete pjese e tij” ka konfirmuar me shaka aktori.

Kjo eshte hera e pare qe Lady Gaga do te portretizoj nje karakter filmi,por nuk eshte edhe e fundit,kjo eshte e garantuar! Performuesja teatrale thuhet se do te jete ne listen e aktoreve te legjendes Quentin Tarantino per filmin “Kill Bill”.Te gjithe e dijme se videoklipi i saj i fundit “Marry The Night” ka skena me te vertet teatrale,ku me kete Gaga ka treguar talentin e saj edhe ne aktrim.

Lady Gaga ju k abashkuar yjeve tjere ne listen e aktoreve te filmit “Man In Black 3” si legjenda e boksit Mike Tyson,veteranes  Betty White dhe anetaren e jurise ne X Factor, Nicole Scherzinger.Premiera e filmit eshte me 25 Maj.
Nese nuk jeni te bindur per talentin e Gagas ne aktrim , ju ftojme ta shikoni kete video me poshte:

 
2 Comments

Posted by on February 28, 2012 in Lady Gaga

 

Tags: , , , ,

Nicole Scherzinger – Try With Me (Official music video premiere)


 
Leave a comment

Posted by on October 18, 2011 in News

 

Tags: , ,

Nicole Scherzinger – Wet(Video)


 
Leave a comment

Posted by on September 10, 2011 in Uncategorized

 

Tags: , ,