RSS

Katy Perry është monotone si m*t!

13 Sep

E veja e këngëtarit legjendar Kurt Cobain, këngëtarja Courtney Love, ishte e pranishme në një ndejë në Nju Jork.

Dhe ajo para publikut ka ofenduar rëndë këngëtaren Katy Perry, ndërsa e ka lavdëruar Miley Cyrus.

Për këtë të fundit ka deklaruar se është një ‘pankere’ seksi dhe se i ngjan asaj kur ka qenë e re, ndërsa për Katy është shprehur: “Katy është monotone si ndyrësirë”. Ajo gjithashtu ka shtuar se është fanse e madhe e Lady Gagas, duke e postuar një foto me të në rrjetin social Twitter. Courtney së shpejti pritet të nxjerr në treg autobiografinë ‘Last Bitch Standing’.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on September 13, 2013 in News

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: